Zimowa gra miejska, czyli graj i zwiedzaj!

W ramach akcji “Zima w Mieście” 2020 organizowanej wspólnie z Urzędem Miasta Lublin przygotowaliśmy dla Was grę miejską. W ramach tej zabawy będziecie mogli wybrać się na spacer po Lublinie, wziąć udział w grze i poznać historię Lublina. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej grze miejskiej rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół i znajomych, uczestników półkolonii oraz seniorów. Każdy powinien przy niej dobrze się bawić!

Aktualizacja po 26 stycznia 2020. Dziękujemy wszystkich osobom, które wzięły udział w naszej zabawie! Mamy nadzieję, że spacer po Lublinie był dla Was miłą atrakcją, dowiedzieliście się czegoś nowego o naszych wspaniałym mieście, a dodatkowo spędziliście aktywnie ferie. Zapraszamy na nasze kolejne inicjatywy!

>>>> Jak zagrać? <<<<
Aby zacząć grać, wystarczy pobrać kartę zadań z jednego z punktów na terenie Lublina. Obecnie karty można odebrać w Wydziale Sportu i Turystyki, Wydziale Kultury oraz w CSK. O kolejnych miejscach będziemy Was informować. Gdy już będziecie mieli kartę zadań, weźcie ze sobą ołówek lub długopis i idźcie na miasto zagrać!

>>>> Gdzie trzeba zacząć grać? <<<<
Możecie zacząć grę miejską pod Trybunałem Koronnym na Rynku albo w Centrum Spotkania Kultur. Sami zdecydujcie, gdzie Wam będzie wygodniej.

>>>> Gdzie się można zapisać na udział w grze? <<<<
Aby wziąć udział w zimowej grze miejskiej, nie trzeba się nigdzie zgłaszać. Wystarczy, że zdobędziecie kartę zadań i będziecie mogli ruszyć na spacer po Lublinie.

>>>> Ile potrwa gra? <<<<
Pamiętajcie, że czas w grze nie ma znaczenia. Liczy się Wasza zabawa i przyjemność, a nie tempo przejścia z punktu A do punktu B. Dlatego zaplanujcie sobie około 90-120 minut, aby spokojnie zastanowić się nad zadaniami i zobaczyć miejsca powiązane z zadaniami.

Jeśli masz jakieś pytania w związku z grą, napisz do nas na adres: info@fundacjatrach.org.

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach akcji “Zima w Mieście”.