Warsaw Comic Con Fall Edition

Poprzednia edycja Warsaw Comic Con przyciągnęła 46 896 fanów popkultury. Czy tegoroczna odsłona tej imprezy pobije ten wygórowany rekord? Liczymy, że tak!

Co wydarzyło się w czerwcu w Nadarzynie? Przede wszystkim do Polski przyjechały gwiazdy bardzo popularnych seriali: Gry o tron, The 100, Teen Wolf, Breaking Bad i Pamiętniki Wampirów. Gościliśmy również polskich autorów fantasy, w tym m.in. Andrzeja Pilipiuka i Jarosława Grzędowicza oraz rysowników i ilustratorów. Podczas imprezy odbyła się wielka Gala Cosplay, w której udział wzięli najlepsi polscy cosplayerzy.

W listopadzie również czekają nas wizyty światowych gwiazd, zobaczymy też specjalne strefy tematyczne. Oprócz tego będziecie mogli zagrać w setki gier planszowych i karcianych. Wiemy co mówimy, bo to właśnie my organizujemy strefę gier planszowych na Comic Conie! Serdecznie zapraszamy do przyjścia do games roomu, gdzie będzie na Was czekać prawie 200 gier w wypożyczalni i drugie tyle u wystawców usytuowanych wokół wypożyczalni. Ponadto na miejscu będzie kilkunastu instruktorów i wolontariuszy, którzy będą tłumaczyć zasady poszczególnych gier planszowych. Dlatego jeśli nie znacie zbyt wielu gier, nie martwcie się, wytłumaczymy je Wam!

W dniach 24-26 listopada przyjdź do Ptak Warsaw Expo i na własnej skórze poczuj czym naprawdę jest Warsaw Comic Con. My tam będziemy. Przyjedź i Ty!

Jeśli chciałbyś stać się częścią tej inicjatywy, zapraszamy do współpracy i kontaktu. Nadal poszukujemy wolontariuszy, którzy w zamian za akredytacje przez 4 godzinny dziennie pomogą nam w tłumaczeniu gier. Aby włączyć się w organizację wypożyczalni gier na Comic Conie, napisz do nas maila: info@fundacjatrach.org albo zadzwoń (508 476 794). Omówimy wszystkie szczegóły indywidualnie!