Unia Lubelska – gra planszowa

“Unia Lubelska” to gra karciana, w której wcielisz się w zwolenników lub przeciwników połączenia Korony Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Jeśli chcesz przekonać do swoich racji posłów i senatorów, postępuj mądrze, wykaż się sprytem, przebiegłością, intelektem i retoryką. Zdobądź poparcie magnaterii, szlachty i duchowieństwa, aby ostatecznie przekonać parlamentarzystów. Jeśli Ci się uda, wygrasz!

“Union of Lublin” is language independent game. You find english instruction inside box. The English description of the “Union of Lublin” is here. Instruction in pdf is here.

“Unia Lubelska” to gra karciana dla 2 lub 4 graczy wykorzystująca mechanikę budowania talii, licytacji i zagrywania kart. Najważniejszym elementem gry jest budowanie synergii między posiadanymi kartami i efektywne wykorzystywanie posiadanych zasobów. Jeśli lubisz deckbuildery oraz negatywną interakcję, ta gra na pewno przypadnie Ci do gustu!

Jeśli chcesz zamówić grę “Unia Lubelska”, napisz do nas na adres: info@fundacjatrach.org. W mailu zwrotnym przekażemy wszystkie szczegóły związane z tą transakcją. Cena gry to 49,99 zł.

Grę można odebrać w Lublinie w umówionym indywidualnie miejscu i czasie. Istnieje możliwość wysyłki gry we wskazane miejsce w Polsce. Dopłata za Paczkomat to 15 zł, dopłata za kuriera firmy UPS to 20 zł. Wszelkie pytania związane z przesyłką lub odbiorem osobistym prosimy kierować na adres: info@fundacjatrach.org.

Instrukcja do “Unii Lubelskiej” jest dostępna w formacie pdf w tym miejscu.