Rodzinne granie w gry planszowe w ramach akcji Lato w Mieście 2018

Serdecznie zapraszamy na “Rodzinne granie w gry planszowe”! Jeśli lubicie spędzać czas nad planszą, te spotkania są idealne dla Was. Jeśli zaś jeszcze nie wiecie, czy planszówki Wam się spodobają, tym bardziej nas odwiedźcie i sprawdźcie to. Podczas naszych spotkań pomożemy Wam wybrać grę na początek i wytłumaczymy jej zasady, dzięki czemu wejście w świat nowoczesnych gier planszowych będzie jeszcze prostsze!

Zapraszamy w dniach 9-13 lipca oraz 16-20 lipca godz. 12:00 – 16:00 do Centrum Spotkania Kultur przy Placu Teatralnym 1 w Lublinie. Spotkania odbywają się na 2 piętrze na holu przy windzie A.  Podczas zajęć na miejscu będą doświadczeni instruktorzy, którzy pomogą przy wyborze gier, a także w poznaniu ich zasad. Ponadto dla najmłodszych dostępny będzie kącik plastyczny, gdzie każdy młody artysta będzie mógł spędzić trochę czasu. Szczególnie mocno zapraszamy rodziców z dziećmi, bo właśnie przede wszystkim rodzinom dedykowane są nasze spotkania!

Jeśli chcecie zobaczyć jak nasze spotkania wyglądały w roku ubiegłym, zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie udostępniliśmy fotorelacje z tych zajęć. Galerię z realizacji tego przedsięwzięcia znajdziecie tutaj.

Inicjatywa “Rodzinne granie w gry planszowe” jest oficjalną częścią akcji Lato w Mieście 2018. Więcej informacji o innych przedsięwzięciach w ramach akcji Lato w Mieście 2018 znajdziecie tutaj: www.lato.lublin.eu.

Partnerem naszego przedsięwzięcia jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej CSK i zapoznania się z ofertą wydarzeń kulturalnych odbywających się w tej instytucji.

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.