Historykon ed. 3

Serdecznie zapraszamy 3 edycję ogólnopolskiego konwentu gier planszowych “Historykon”, który odbędzie się 9 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9 w Lublinie.

Historykon to spotkanie dla miłośników gier bez prądu. Jeśli szukacie miejsca, gdzie można spędzić czas z najbliższymi i dobrze się bawić, przyjdźcie do nas i odkryjcie nowoczesny świat gier planszowych i gier fabularnych. Podczas Historykonu zorganizujemy wypożyczalnię gier, w której udostępnimy naszą bibliotekę liczącą ponad 300 tytułów. Obecni na miejscu instruktorzy pomogą wybrać odpowiedni tytuł na pierwszą rozgrywkę i wytłumaczą zasady gry. Jeśli zaś szukacie ekipy do grania w RPG, pomożemy Wam ją znaleźć!

Serdecznie zapraszamy na Historykon w niedzielę 9 grudnia godz. 10:00 – 20:00 do Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Spokojnej 9 w Lublinie.

Historykon jest w pełni bezpłatny. Dzięki wsparciu finansowym Urzędu Miasta Lublin i sponsorów, udało nam się obniżyć ceną wejściówki do 0 (słownie: zera) złotych. Wystarczy przyjść do Starostwa Powiatowego 9 grudnia 2018 roku i chcieć się dobrze bawić. Uczestnicy imprezy nie ponoszą żadnych opłat związanych z uczestnictwem w Historykonie!

Więcej informacji o tym konwencie przedstawimy już niebawem. Śledźcie nas uważnie!