Feligranie, czyli Rodzinne Granie na Felinie ed. 2

Konwent gier planszowych “Feligranie” odbędzie się w terminie 15-17 listopada 2018 r. w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie. Serdecznie zapraszamy w godzinach:

  • czwartek 15:00 – 20:00
  • piątek 10:00 – 20:00
  • sobota 10:00 – 20:00

Wstęp oczywiście bezpłatny!

Feligranie to trzydniowy konwent gier planszowych skierowany do miłośników gier, a także tych, którzy z grami planszowymi nie mieli jeszcze zbyt wiele wspólnego. Znajdą się gry dla geeków, dla rodzin, dla młodzieży… dla wszystkich! Gry planszowe nie mają limitu wiekowego, więc zachęcamy do udziału w naszym evencie zarówno rodziców z dziećmi jak i seniorów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Lubisz przyjemnie spędzać czas wśród ciekawych ludzi? Przyjdź koniecznie na Feligranie! Na miejscu spotkacie się z dużą pulą gier dostępnych do grania oraz instruktorami, którzy chętnie pomogą dobrać odpowiednią grę do Waszych oczekiwań, a także w miarę możliwości wytłumaczyć zasady rozgrywki. Będzie możliwość zagrania w turniejach, w których na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH przy współpracy z Lubelski Park Naukowo – Technologiczny S.A. Projekt “Rodzinne granie na Felinie ed.2” realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasto Lublin w ramach konkursu Miasto Kultury.