Board Mania Kids

Jeśli szukacie atrakcyjnego sposobu na spędzenie ferii, mamy dla Was super wiadomość. W terminie 14-29 stycznia 2017 r. organizujemy bezpłatny event dla mieszkańców Lublina i wszystkich osób zainteresowanych planszówkami. Podczas zimowych ferii chcielibyśmy zaprosić Was na wydarzenie BOARD MANIA KIDS, które odbędzie się w Oratorium w Centrum Kultury w Lublinie. Organizowany przez nas cykl spotkań jest oficjalną częścią akcji Zima w Mieście i jest współfinansowany przez Miasto Lublin. Zapraszamy codziennie w godz. 10:00 – 18:00 do Centrum Kultury!

Na Board Manię Kids zapraszamy przede wszystkim rodziny z dziećmi w wieku 4-10 lat. Właśnie dla tej grupy wiekowej będziemy mieli przygotowane specjalne gry planszowe, a także konkursy z nagrodami, gry i zabawy animacyjne, a także różnorodny sprzęt animacyjny, np. klocki, tunele, namioty, kolorowanki etc. Jesteśmy przekonani, że każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie!

Podczas BMK będzie funkcjonowała wypożyczalnia gier planszowych wyposażona w około 100 tytułów! Oprócz gier na miejscu będą także instruktorzy-animatorzy, którzy wytłumaczą Wam dany tytuł. W organizacji strefy rodzinnej pomogą nam Conrad24.pl i Felippe, które dostarczą kolejnych atrakcji.

Nasza inicjatywa jest bezpłatna dla uczestników dzięki wsparciu Miasta Lublin oraz Centrum Kultury w Lublinie. Warto też dodać, że Board Mania Kids odbywa się w tym samym terminie co Board Mania i jest oficjalną, ale niezależną, częścią tego festiwalu.