Arena Gier ed. 1

„Arena Gier” to konwent gier planszowych, który odbędzie się na terenie strefy konferencyjnej na stadionie Arena Lublin. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym evencie. Spotkanie odbędzie się 17-18 marca 2017 roku w godz. 12:00 – 20:00. Nasze przedsięwzięcie jest w pełni darmowe – nie musisz płacić za wstęp ani za wypożyczalnie gier. Po prostu przyjdź i graj razem z nami!

>>>> Kto może przyjść? <<<<

Na „Arenę Gier” może przyjść dosłownie każdy. Wystarczy, że masz chęć poznać gry planszowe, a także inne osoby, które interesują się planszówkami. Serdecznie zapraszamy osoby w każdym wieku, wyznania i narodowości. Gry bez prądu to idealny sposób na relaks i miłe spędzenie wolnego czasu. Jeśli jeszcze nie interesujesz się grami planszowymi, sprawdź i oceń, czy tobie również spodoba się ta rozrywka!

Szczególnie mocno zapraszamy uczniów lubelskich szkół. Zachęcamy Was do przyjścia na „Arenę Gier” w ramach wycieczki na Dzień Wiosny! Specjalnie dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalne atrakcje oraz konkursy. Jeśli szukacie oryginalnego i fajnego miejsca na spędzenie czasu poza szkołą, to „Arena Gier” jest zdecydowanie dla Was! Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://fundacjatrach.org/arena-gier/arena-gier-informacja-dla-szkol/

>>>> W co będzie można zagrać? <<<<

Podczas konwentu będzie czynna wypożyczalnia gier planszowych, w której znajdzie się blisko 400 gier. W naszych zasobach znajdziecie obok absolutnej klasyki i szlagierów gier planszowych, nowości i tytuły mniej znane. Same zaś gry podzielimy na dwie kategorie: „Dobre na początek” oraz „Jeśli w ciągu 5 sekund wymienisz z pamięci 5 tytułów gier planszowych, damy Ci coś odpowiedniego”. Podział ten będzie pomocy i Wam i nam, bo pozwoli określić gry, które możemy Wam zaproponować.

Główną atrakcją „Areny Gier” będą gry planszowe, jednak planujemy przygotować dla Was też kilka innych aktywności, które zainteresują (mamy taką nadzieję) wiele osób. Wśród tych planów mamy:

Linki do strona naszych partnerów i patronów:
Miasto Lublin
http://archiwumkryminalne.pl/
https://www.facebook.com/ebeactive/
http://blackmonk.pl/
https://www.facebook.com/BoardManiaLublin/
http://boardtime.pl/
http://e-legion.pl/
http://www.wydawnictwofgh.pl/
http://foxgames.pl/
https://www.youtube.com/user/GameTrollTV
http://galakta.pl/
https://www.igralion.pl/
http://www.lacerta.pl/
http://lublin.letmeout.pl/
http://www.lucrumgames.pl/
http://nk.com.pl/
https://www.facebook.com/PadbarLublin/
http://www.piatnik.pl/
http://www.phalanxgames.pl/
http://www.swiatgierplanszowych.pl/
https://www.rebel.pl/
https://www.facebook.com/lublin.tvp/
http://sklep.wargamer.pl/
https://wydawnictwo.rebel.pl/

Impreza jest częścią obchodów Wielkiego Jubileuszu!
Zrealizowano dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700 – lecia miasta w 2017 roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konwentu. Fotorelacja dostępna jest na naszym Facebooku.