Projektowanie gier

Gry planszowe mogą być świetnym narzędziem promocyjnym dla np. korporacji czy urzędu. Planszówki są bardzo “pojemne”, dlatego mogą być poświęcone najróżniejszym tematom i tym samym promować określone osoby, wydarzenia czy idee. Jeśli interesują Cię nowoczesne formy reklamy docierające do bardzo szerokiego grona odbiorców, od dzieci przez rodziny po seniorów, planszówki są właśnie tym, czego szukasz. Nasza Fundacja ma spore doświadczenie w przygotowywaniu gier na zamówienie – zawodowo projektujemy planszówki od 2010 roku!

Nasz kontakt z planszówkami jest bardzo wielowątkowy. Jako fani gier nie wyobrażamy sobie dnia bez choć jednej partii w ulubiony tytuł. Poza tym regularnie organizujemy eventy z grami planszowymi, gdzie udostępniamy naszą kolekcję gier planszowych dla uczestników imprezy. Na koniec wreszcie – zawodowo zajmujemy się projektowaniem gier planszowych i karcianych oraz organizacją warsztatów projektowania gier.

Przygotowujemy gry planszowe holistycznie, czyli od samego początku aż po dostarczenie zamówionego nakładu na wskazane przez zamawiającego miejsce. W proces przygotowania gry wchodzi zaprojektowanie mechanik, przygotowanie prototypu i testowanie gry, następnie przygotowanie oprawy graficznej, skład i nadzór nad produkcją gry. Robiliśmy to już nie raz i dlatego wiemy, że wymaga to sporo czasu i doświadczenia, dlatego dzięki nam Klient nie musi zaprzątać sobie tym głowy.

Największe doświadczenie w tworzeniu gier ma Michał Sieńko, prezes zarządu Fundacji. Michał jest współzałożycielem Fabryki Gier Historycznych (to wydawnictwo obecnie już zakończyło swoją działalność) i współautorem trzech gier wydanych właśnie przez FGH: “Sigismundus Augustus. Dei gratia rex Poloniae”, “First to Fight”, “Bohaterowie Wyklęci”. Ponadto Michał na zlecenie zewnętrznych instytucji zaprojektował jeszcze m.in. “Lublin 1317-2017” oraz “Literatów Lubelszczyzny”. Najnowsze dzieło Michała nosi tytuł “Historię Lublina” i zostało zaprojektowane przy współpracy z Urzędem Miasta Lublin.

Jeśli interesuje Cię zamówienie gry planszowej czy karcianej, zachęcamy do kontaktu. Planszówki zyskują coraz większą popularność, jednak nie ma w Polsce zbyt wielu firm, które zajmują się tym zawodowo. Współpraca z nami to gwarancja jakości i terminowości – sami dobrze wiemy, dlatego te cechy są ważne, więc każdy taki projekt traktujemy jakbyśmy robili grę dla siebie. Zachęcamy do współpracy!

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz maila na adres: info@fundacjatrach.org lub zadzwoń 508 476 794. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości związane z naszą działalnością.