Games Room na Polconie 2017

Organizatorem Games Roomu i wypożyczalni gier na Polconie 2017 są Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH oraz Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki “Cytadela Syriusza”.

W programie atrakcji planszówkowych znajdziecie m.in. turnieje z nagrodami, pokazy gier oraz prezentacje najnowszych prototypów wielu polskich wydawców. Do Waszej dyspozycji oddamy również bogaty zbiór gier planszowych, które będziecie mogli wypożyczyć i zagrać na miejscu. W ramach tego bloku będą miały również miejsce spotkania z wydawcami i projektantami, a także z twórcami gier edukacyjnych.

Games Room i wypożyczalnia będą dostępne do późnych godzin nocnych. Szczegóły podamy niebawem. Za sprawne działanie wypożyczalni będą odpowiedzialni doświadczeni instruktorzy i animatorzy, którzy organizowali już niejedną imprezę planszówkową w Lublinie: Arenę Gier, Board Manię, Falkon czy Historykon. Oni również, w razie potrzeby, wytłumaczą Wam zasady poszczególnych gier.

Games Room i wypożyczalnia zostaną rozstawione w Akademickim Centrum Kultury “Chatka Żaka” przy ul. I. Radziszewskiego 16. Do dyspozycji będziemy mieli dwa duże korytarze oraz kilka sal, w których zorganizujemy poszczególne atrakcje – bloki turniejowe, pokazowe, spotkania z autorami i wydawcami.

Śledźcie uważnie informacje o funkcjonowania Games Roomu oraz atrakcjach, które dla Was szykujemy. Już wkrótce będziecie mogli wziąć udział w konkursach z mega nagrodami. Listę poszczególnych punktów programu udostępnimy niebawem – obecnie pracujemy nad nią. Jeśli macie jakieś pytania, sugestie lub propozycje, piszcie lub dzwońcie do nas. Z chęcią przyjmiemy dobre rady! Nasz mail to: planszowe@polcon2017.pl. Jeśli zaś wolicie porozmawiać, skontaktujcie się z Michałem Sieńko z Fundacji TRACH pod tym numerem telefonu: 508 476 794.

Do zobaczenia w Lublinie nad planszą!

Czym jest Polcon?
Polcon to najbardziej prestiżowy Festiwal Fantastyki w Polsce. Czterodniowe święto fantastyki o ogólnopolskim charakterze, co roku odbywające się w innym mieście. W tym roku impreza odbędzie się w Lublinie w terminie 24-27 sierpnia 2017.
Polcon jest widowiskiem pełnym uroku i magicznej aury, jest zabawą i fantastyczną alternatywą dla spędzenia wolnego czasu. Wymianą energii i spotkaniem z ludźmi o podobnych pasjach.

Chcesz tego wszystkiego doświadczyć? Przyjedź do Lublina!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z games roomu na Polconie. Fotorelacja dostępna jest na naszym Facebooku.