Festiwal Gier i Literatury FIGIEL

Zapraszamy wszystkich chętnych do Lublina na imprezę, poświęconą grom bez prądu i literaturze, które odbędzie się w STARYM STYLU, czyli stacjonarnie 😃

Jeśli chcesz pograć w planszówki na żywo z innymi ludźmi, pogadać o nowościach i powspominać stare, dobre czasy, a także pograć w erpeżki i posłuchać na spotkaniach autorskich trzech obiecujących twórców fantasy, wpadaj na FESTIWAL GIER I LITERATURY “FIGIEL”!

Mamy dla Was sporo ciekawych atrakcji, a w śród nich:
– bogata wypożyczalnia gier planszowych
– konkursy z nagrodami
– turniej z nagrodami
– mistrzów gry prowadzących dla Was gry fabularne
– spotkanie autorskie z Pawłem Kopijerem
– spotkanie autorskie z Mateuszem Rogalskim
– spotkanie autorskie z Franciszkiem Piątkowskim

A to nie wszystko. Wkrótce dowiecie się więcej!

>>> AKTUALIZACJA <<<

Konwent Gier i Literatury FIGIEL jest DARMOWY!

Chcesz wziąć udział w evencie? Po prostu przyjdź do Radości (ul. Bernardyńska 15 w Lublinie) i ciesz się razem z nami! Jeśli chcesz pomóc w organizacji konwentu, zgłoś się do nas jako WOLONTARIUSZ lub WOLONTARIUSZKA. Każda pomoc będzie dla nas bardzo cenna!

Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem prosimy o kontakt mailowy: info@fundacjatrach.org.

Masz pytanie? Daj znać na wydarzeniu lub wyślij maila tutaj: info@fundacjatrach.org. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!