1. Lubelski Festiwal Gier Fabularnych

W dniach 6-7 grudnia 2019 r. w Niekasynie przy ul. Bernardyńskiej 3 w Lublinie odbędzie się 1. Lubelski Festiwal Gier Fabularnych “Rzut na wschód. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich osób zainteresowanych tematem gier fabularnych, od dzieci i młodzieży, przez dorosłych fanów gier RPG, po seniorów. Jeśli tylko chciałbyś wejść w wspaniały świat gier erpegów, ten event jest dla Ciebie!

Program Festiwalu

Tabela programowa dostępna jest w tym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z listą atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy podczas festiwalu.

Sesje RPG – informacje dla MG

Podczas Festiwalu udostępnimy Wam przestrzeń, w której będziecie mogli zorganizować sesje RPG w wybrany przez Was system. Każdy MG indywidualnie określi, dla kogo jest dana przygoda, sam ustali liczbę graczy, tematykę czy godziny sesji. Wszystko zależy od Was. My zaś zadbamy, abyście mieli dla kogo prowadzić! Aby ułatwić nam pracę i uporządkowanie zgłoszonych sesji, zgłoście Wasze przygody przez ten formularz – będzie szybciej, prościej, lepiej!

Czy można poprowadzić sesje RPG bez oficjalnego zgłoszenia? Tak, oczywiście można. Jeśli w trakcie festiwalu znajdziesz wolny stolik oraz chętną ekipę, wtedy możecie grać. Jednak pamiętajcie, że sesje, których nie zgłosicie, nie będą przez nas “reklamowane” i mniej osób o nich się dowie i trudniej będzie znaleźć skład. Podczas Festiwalu będziemy Wam pomagać szukać Graczy, aby każdy MG miał szansę poprowadzić przygotowaną przez siebie przygodę.

Sesje RPG – informacje dla Graczy

Do 31 października prowadzimy nabór punktów programu, w tym również sesji RPG. Wraz z opublikowaniem oficjalnego spisu atrakcji, opublikujemy również spis dostępnych sesji, na które będziecie mogli się zapisać. Szczegóły wkrótce!

Czy można wziąć udział w sesji bez wcześniejszego zapisania się? Tak, oczywiście można. W trakcie Festiwalu na pewno znajdą się Mistrzowie Gry, którzy z chęcią poprowadzą swoje scenariusze zainteresowanym osobom. Podczas Festiwalu będziemy Wam pomagać szukać Mistrzów Gry, aby każdy zainteresowany miał szansę rozegrać choć jedną przygodę w interesujący go system.

Partnerzy Festiwalu

Konkurs “Wymyśl nazwę festiwalu!”

AKTUALIZACJA 2: Po analizie wszystkich zgłoszeń zdecydowaliśmy się na nazwę: Rzut na wschód! Od teraz zapraszamy na 1. Lubelski Festiwal Gier Fabularnych “Rzut na wschód”!

AKTUALIZACJA 1: Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe. Zabieramy się za czytanie i analizowanie wszystkich nazw. Wyniki niedługo!

Nasze spotkanie organizowane jest przez fanów dla fanów, dlatego chcemy Was prosić, abyście włączyli się w organizację tego eventu i pomogli nam znaleźć najlepszą nazwę. Mamy kilka swoich propozycji, ale jesteśmy pewni, że wspólnie wymyślimy coś naprawdę wyjątkowego.

Do 30 września trwa konkurs na stworzenie nazwy 1. Lubelskiego Festiwalu Gier Fabularnych. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać zgłoszenie na ten adres: info@fundacjatrach.org oraz zapoznać się z regulaminem poniżej.

Link do Regulaminu w formacie pdf.

Co należy zrobić, aby wygrać gry planszowe o łącznej wartości ponad 300 zł?
1) wymyśl maksymalnie 3 super nazwy festiwalu
2) wyślij nam swoje propozycje na maila (info@fundacjatrach.org)
3) poczekaj do ogłoszenia wyników, a potem (jeśli wygrasz) ciesz się wygraną!

Liczymy na Waszą kreatywność! Zaskoczcie nas klimatycznymi nazwami nawiązującymi do Waszych ulubionych systemów RPG, fantastycznych światów, Lublina czy szeroko rozumianej popkultury. W tym Konkursie ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia! 🙂